مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دستگیری سارق سابقه دار موتورسیکلت در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲ سارق خودرو و موتور سیکلت به همراه کشف ۲ دستگاه موتور و یک دستگاه خودرو خبرداد و گفت: متهمان جوان و سابقه‌دار به بیش از ۱۰ فقره سرقت معترف شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،سرهنگ محمد قاسم طرهانی از دستگیری سارقان جوان خودرو و موتورسیکلت خبر داد و اظهارداشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان در هفته‌های اخیر در خصوص سرقت خودرو و ارجاع پرونده‌‌‌ها به مرجع انتظامی، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی از انجام تحقیقات میدانی و احراز هویت متهمان این پرونده‌ها خبر داد و بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان در 26 فروردین ماه امسال با تعقیب و مراقبت چند ساعته، هر 2 سارق را در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان 2 دستگاه موتور سیکلت و یک دستگاه خودرو مسروقه کشف که به همراه سارقان به مقر پلیس منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به بیش از 10 فقره سرقت خودرو و موتور سیکلت اعتراف کردند گفت: سارقان 28 الی 33 ساله دارای سوابق متعدد کیفری هستند که پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

سرهنگ طرهانی در پایان با بیان اینکه استفاده از وسایل حفاظتی بازدارنده در کاهش وقوع سرقت بسیار تاثیرگذار است، از مردم خواست از پارک کردن خودرو در مناطق خلوت و فاقد روشنایی خودداری کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه