مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بسیج رسانه شهرستان ری برترین در جشنواره مالک اشتر استان تهران

برای چندمین سال متوالی بسیج رسانه شهرستان ری در جشنواره سراسری مالک اشتر استان تهران عنوان برترین را به خود اختصاص داد .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،

مسئول بسیج رسانه شهرستان ری روز دوشنبه ضمن تبریک قرار گرفتن در این جایگاه به خبرنگاران و بسیجیان در رسانه ری گفت :این افتخار حاصل زحمات یک تیم خبره است و تمامی عزیزان خبرنگار در این موفقیت سهیم هستند .

مصطفی علی اکبری افزود : از ابتدای تشکیل این قشر تمامی تلاش ما این بوده که بتوانیم ضمن انجام امور محوله و ساختاری ،به امور رفاهی و معیشتی خبرنگاران نیز بپردازیم که بحمدالله تا به امروز در این امر مهم موفق بودیم .

وی ادامه داد : این موفقیت حاصل انتخاب تولیدات خبری و فیلم و عکس و گزارش خبرنگاران در رقابت‌های جشنواره مالک اشتر ابوذر امید و دیگر همایش های برگزار شده در سطح استان تهران است ‌ .

علی اکبری در پایان با تشکر از دست اندر کاران برگزاری جشنواره گفت : انشاله در سال آینده رقابت‌ها میام خبرنگاران بیشتر و بهتر انجام شود .

شهرستان ری با بیش از یک میلیون نفر جمعیت در جنوب پایتخت قرار دارد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/enekase1/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/enekase1/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107