مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

ضبط و معدوم سازی 320کیلوگرم فرآورده های خام دامی فاسد و تاریخ گذشته در شهرستان ری

در راستای صیانت از بهداشت عمومی و اطمینان از سلامت غذایی جامعه رستورانهای سطح شهرستان ری در گشت مشترک دستگاههای اجرایی شهرستان با محوریت دامپزشکی مورد بازدید قرار گرفتند

0 649

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛دکتر مهدی اصغری سرپرست اداره دامپزشکی ری اظهارداشت: در بازدید مشترک بهداشتی ، بیش از 320کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی غیرقابل مصرف وتاریخ گذشته از مراکز عرضه و رستوران های این شهرستان کشف شد . 

وی افزود: طی بازدید صورت گرفته توسط کارشناسان اداره نظارت بر بهداشت عمومی اداره دامپزشکی با  حضور  اداره تعزیرات حکومتی ، اداره اماکن و اتاق اصناف ازمراکز عرضه فرآورده های خام دامی در سطح شهرستان بیش 320کیلوگرم گوشت مرغ و آلایش خوراکی تاریخ منقضی وفاسد کشف و معدوم شد.

وی هدف این بازدید ها حصول اطمینان همشهریان  از سلامت فرآورده های خام دامی بر شمرد و گفت : در این راستا همکاری مردم با اداره دامپزشکی در برخورد با متخلفان بهداشتی ، امری ضروری وزمینه ساز امنیت غذایی وسلامت جامعه می باشد.

اصغری در پایان از شهروندان خواست هنگام خرید به  تاریخ تولید ، انقضا و شرایط نگهداری محصول دقت لازم را داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در این خصوص ، مراتب را به منظور پیگیری در اسرع وقت از طریق شماره تماس1512 و یا شماره 33765995 اداره دامپزشکی شهرستان ری گزارش نمایند

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.