مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

افتتاح ۲ خط تولید محصولات دارویی دامپزشکی همزمان با روز ملی کیفیت در شمس آباد

بزرگترین و مجهزترین خط تولید افزودنی ها و مکمل های دامپزشکی و یکی از مجهز ترین خطوط تولید ضدعفونی کننده ها و شوینده های دامپزشکی هفدهم آبان ماه در محل کارخانجات گروه دانش بنیان سنا واقع در شهرک صنعتی شمس آباد افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، دکتر پژمان آجیل چی مدیر عامل این شرکت در ارائه گزارش از روند ساخت و بهره برداری این خطوط تولید از هزینه کرد ۲۰۰۰ میلیارد ریالی برای ساخت و تجهیز این کارخانه خبر داد و عنوان نمود بهره برداری از این مجموعه می تواند تا ۳۰ میلیون دلار سالیانه صرفه جویی ارزی در پی داشته باشد.

این خطوط که به عنوان فاز دوم کارخانجات گروه دانش بنیان سنا از آن یاد می شود و بناست بخشی از نیاز های کشور در زمینه محصولات مورد نیاز دامپزشکی را تامین نماید، تا امروز موفق به ثبت اختراع ۲ محصول جدید و اخذ پروانه ۷ محصول شده است و روند اخذ پروانه تولید سایر محصولات آن در دستور کار قرار دارد.

همچنین ایشان از تکمیل فاز سوم کارخانه تا پایان سال با سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد ریالی خبر داد.

در این مراسم همچنین مهندس سید علیان مدیرکل دفتر بهبود تعذیه و جایگاه دام وزارت جهاد کشاورزی ضمن اظهار خرسندی از افتتاح این خطوط لزوم تغییر کلی روند تغذیه دام در کشور با توجه به ظرفیت های موجود کشاورزی و تامین نهاده های مورد نیاز را تشریح نمود و به ارائه توضیحاتی در این خصوص پرداخت.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود قیمت گذاری دستوری و تخصیص ارز حمایتی را متضاد با سیاست های شعار رشد تولید و مهار تورم خواند و افزایش میزان تولید در گرو همکاری بخش خصوصی و دولتی را مهمترین راهکار اصلاح امور دانست.

افتتاح ۲ خط تولید محصولات دارویی دامپزشکی همزمان با روز ملی کیفیت

دکتر سبحانی مطلق معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور که دیگر سخنران این مراسم بود ضمن تشریح روند نظارت کیفی بر محصولات در قالب طرح pms سازمان دامپزشکی ابراز امیدواری نمود با شکل گیری همکاری بیشتر بخش خصوصی و نهاد های نظارتی همواره ضمن افزایش ظرفیت تولید و تنوع محصولات مورد نیاز کشور، کیفیت و تکنولوژی محصولات نیز رشد پیدا کند.

تکریم والده محترم شهید والامقام مدافع حرم مجید قربان خانی با حضور سردار قاسم ملکی دبیر هیئت رزمندگان‌اسلام و دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدا بخش دیگری از این مراسم بود.

مدیرکل دفتر دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشور، مدیران ارشد اداره کل دامپزشکی استان تهران، مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و شهرستان ری و مسئولین اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ری، مسئولین اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری و … از دیگر میهمانان این مراسم بودند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه