مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارق حرفه ای خانه های شهرری با 4 مالباخته شناسایی شد

سارق حرفه ای در شهر ری توسط پلیس دستگیر شد و با شکایت 4 مالباخته روانه زندان شد

0 17

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،  سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در پی وقوع سرقت منزل در آبان ماه امسال در محدوده شهر ری و ارسال پرونده به پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار کارآگاهان آن پلیس قرار گرفت و با توجه به اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان آن پلیس با انجام تاکتیک های عملیاتی و بکارگیری شگردهای خاص پلیسی به دست آوردند سرقت ها توسط یک مرد جوان انجام می شود .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات فنی در بیست و یکم آبان ماه هویت و مخفیگاه سارق در محدوده ری شناسایی شد افزود: روز گذشته پس از هماهنگی های لازم تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم اعزام و موفق به دستگیری سارق در مخفیگاهش شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه متهم  30  ساله که دارای سوابق متعدد سرقت می باشد پس از انتقال به کلانتری علیرغم انکار اولیه به بزه انتسابی اقرار نمود، گفت: تا کنون 4 مال باخته شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شده اند که در این راستا پرونده تشکیل شده است و پس از تکمیل پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.