مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران از طرح های شهرری

اعضای شورای اسلامی شهر تهران و مسئولان شهرداری منطقه ۲۰ تهران (شهرری) روز چهارشنبه از طرح های در دست اجرای این منطقه بازدید کردند و در جریان پیشرفت این پروژه ها قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی انعکاس ری ودلیل؛ جعفر شربیانی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و رضا شنگی شهردار منطقه ۲۰ پایتخت از طرح های عمرانی شامل پل دسترسی شهید آوینی به ضلع جنوب حرم و پارکینگ طبقاتی، ورزش‌گاه شهرسالم، تعریض ورودی کهریزک، جاده قدیم قم، محدوده بهشت‌زهرا، دست‌رسی آزادراه تهران قم به کهریزک، محدوده شهرآفتاب، تقاطع غیرهم‌سطح شهید نواب به شهید تندگویان، تعریض تقاطع آزادگان و شهید دستواره (کندرو)، محله قلعه دولت‌آباد، بی‌بی‌شهربانو، کارخانه سیمان تهران بازدید کردند.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در این بازدید ها بر تسریع در اجرای طرح ها برای رفاه حال شهروندان تاکید کردند.

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

این منطقه در جنوبی ترین نقطه شهری واقع شده است و از شمال به بزرگراه آزادگان، از شرق به بزرگراه امام علی(ع)، از جنوب به بزرگراه آوینی و از غرب به مبارک‌آباد و صالح‌آباد محدود می‌شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه