مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بازداشت عامل تیراندازی در داروخانه “شهر ری”

گروه استان‌ها- تهران بزرگ- فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری عامل تیراندازی و مجروحیت ۳تن از شهروندان در این شهرستان، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی انعکاس ری ودلیل؛ سرهنگ ” محمد قاسم طرحانی” فرمانده انتظامی شهرستان ری، اظهار کرد: هفدهم مهرماه سال جاری، وقوع 2 فقره تیراندازی توسط یک مرد جوان و مجروحیت 3 نفر از شهروندان در شهرستان ری، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از ماموران پلیس امنیت قرار گرفت.

وی افزود؛ بنابر حساسیت موضوع، ماموران خیلی زود راهی صحنه‌های جرم شدند و با آغاز تحقیقات میدانی پی‌بردند، متهم برای صحبت کردن با دختر مورد علاقه‌اش وارد محل کار او در داروخانه‌ شده که کارکنان این داروخانه مانع از این کار شده‌اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه پسر جوان با اسلحه خود شروع به تیراندازی های خونین در داروخانه کرده که در این تیراندازی ها ۲ نفر در داروخانه مجروح می‌شوند.

وی با بیان اینکه متهم پس از این حادثه به سراغ پدر دختر جوان در محله دولت آباد رفته و وی را نیز از ناحیه پا هدف گلوله قرار داده است، متذکر شد: ماموران پلیس امنیت در نخستین گام با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی گسترده متوجه شدند، متهم قصد دارد خیلی زود کشور را به صورت غیرقانونی ترک کند که همین سرنخ کافی بود تا پسر جوان در یک قدمی بازداشت قرار بگیرد.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه با روش‌های کشف نوین جرم و رصدهای اطلاعاتی مشخص شد، متهم پس از تلاش‌های نافرجام خود جهت فرار از مرز، ماموران وی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با هماهنگی‌های لازم قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه در “شهرری” دستگیر کردند.

رئیس پلیس شهرستان ری با بیان اینکه متهم سابقه سابقه دار بوده و در گذشته مرتکب قتل شده که با پرداخت دیه از قصاص رها شده است، عنوان کرد: متهم پس از انتقال به اداره پلیس اطلاعات هدف تحقیقات قرار گرفت و در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر تیراندازی با سلاح گرم اعتراف کرد.

وی در پایان با بیان اینکه از متهم یک سلاح کلت کمری و ۲ خشاب به همراه 81 تیرجنگی کشف شده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرائم احتمالی و روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار ماموران پلیس اطلاعات شهرستان ری قرار گرفت.#

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتنادامه