مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

آتش سوزی سوله‌های کارخانه پلاستیک در جاده خاوران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از اطفای حریق در ۳ سوله کارگاه تزریق و تولید پلاستیک در محدوده جاده خاوران شهرستان ری خبر داد و گفت: در این حادثه تلفات جانی و مصدومیت گزارش نشده است.

0 128

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛جلال ملکی با اشاره به آتش‌سوزی کارگاه در جاده خاوران، اظهار داشت: 13:52 دقیقه ظهر امروز یک مورد آتش‌سوزی در کارگاهی در بخش خاوران به آتش‌نشانی اعلام و بلافاصله 3 مرکز برای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: آتش‌سوزی در 3 سوله این کارگاه‌ تزریق و تولید پلاستیک که هر یک دارای وسعت 120 متر بودند اتفاق افتاده و میزان حریق در سوله میانی بیشتر از دو سوله دیگر بود و آتش‌نشانان با تجهیزات کامل جهت اطفاع حریق وارد محوطه شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران در ادامه گفت: سقف دو سوله‌ دفرمه شده، اما تخریب کامل صورت نگرفته و اطفای در کمترین زمان ممکن انجام شد.

ملکی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه تلفات جانی و مصدومیت گزارش نشده و در ساعت 16:20 عملیات پس از اطفای کامل حریق و عملیات لکه‌گیری به پایان رسید.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه