مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارق و مالخر موتورسیکلت‌های باقرشهر در دام پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق و مالخر موتورسیکلت‌های محدوده باقرشهر و کشف چهار دستگاه موتورسیکلت مسروقه، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران کلانتری ۱۷۵ باقرشهر، حین گشت زنی به راکب یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک با سرنشین مشکوک شدند.

وی بیان داشت: مأموران بلافاصله برای بررسی موضوع وارد عمل شده و به راکب دستور توقف دادند، اما متهم بدون توجه به اخطار پلیس همچنان به فرار خود ادامه می‌داد که طی مسیر کوتاهی مأموران موفق شدند موتورسیکلت را متوقف و متهم را که پیاده قصد فرار داشت، دستگیر کنند.

سرهنگ طرهانی، عنوان کرد: مأموران پس از بررسی پلاک موتورسیکلت و استعلام از مرکز پیام متوجه شدند موتورسیکلت مسروقه است که در بازرسی از متهم، تعدادی ابزار آلات سرقت، مقداری سیم مخابراتی مسروقه و یک قبضه چاقو کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده، به کلانتری انتقال و در بازجویی‌های پلیسی به پنج فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف و در ادامه تحقیقات ۴ دستگاه موتورسیکلت مسروقه از مخفیگاه وی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: با شناسایی مالباختگان و دعوت از آنها، تحقیقات تکمیلی انجام و پرونده به همراه شکات و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.

سرهنگ طرهانی از عموم شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هر گونه ناهنجاری، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه