مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

13 قهوه خانه متخلف شهرستان ری پلمپ شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از پلمب ۱۳ قهوه خانه متخلف در بازدیدهای میدانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سرهنگ طرحانی فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر قهوه خانه ها در حوزه استحفاظی شهرستان ری، خبر داد و اظهار کرد: صیانت از امنیت عمومی به منظور برخورد با ناهنجاری های صنفی، پاکسازی صنوف آلوده و حساس و محل تجمع اراذل و اوباش، شناسایی اصناف متخلف و آسیب پذیر، پاسخگویی به مطالبات مردمی، سالم سازی فضای فعالیت های صنفی و برخورد با متخلفان و هنجارشکنان و افزایش احساس امنیت فردی و اجتماعی از اهداف مهم اجرای این طرح بود.

وی با اشاره به انجام 45 مورد بازدید به صورت محسوس و غیرمحسوس در این طرح، از پلمب ۱۳ واحد صنفی خبر داد و افزود: متصدیان این واحدهای صنفی پایبند به قوانین و مقررات صنفی نبوده و فعالیت غیرقانونی داشتند؛ که از فعالیت صنفی آنان جلوگیری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری همچنین از ابلاغ ۲۰ مورد تذکر، صدور ۱۲ برگ اخطار پلمب در این طرح و تداوم و تشدید این گونه اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس ری، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه