مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

۴ نفر از اراذل‌ و اوباش محله جوانمرد قصاب بازداشت شدند

دادستان شهرستان ری از بازداشت ۴ نفر از اراذل‌ و اوباش در درگیری محله جوانمرد قصاب به اتهام قدرت‌نمایی با چاقو و تخریب عمدی خبر داد.

0 179

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، محمدمهدی رحیمی دادستان شهرستان ری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به عزم جزم دادستانی شهرستان ری در برخورد با بر هم زنندگان نظم عمومی اظهار کرد: در درگیری اراذل‌ و اوباش میدان مادر در محله جوانمرد قصاب ۵ نفر شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات از این افراد، ۴ نفر به عنوان عامل اصلی درگیری به اتهام اخلال در نظم و آسایش عمومی، قدرت‌نمایی با چاقو و تخریب عمدی بازداشت شدند.

دادستان شهرستان ری در ادامه گفت: در راستای شناسایی سایر عوامل درگیری به ضابطان تحت امر دادستانی دستورات لازم و ویژه صادر شده که به‌زودی رسیدگی خواهد شد.

رحیمی تأکید کرد: دادستانی شهرستان ری با اشراری که با قمه و چاقو یا هر نوع سلاحی قدرت‌نمایی می‌کنند یا در نظم ‌ و آسایش عمومی اخلال ایجاد می‌کنند به‌شدت مقابله می شود.

دادستان شهرستان ری در پایان با تأکید بر اینکه در درگیری اخیر اراذل‌ و اوباش محله جوانمرد قصاب برای این افراد قرار بازداشت موقت صادر شد، خاطرنشان کرد: بازداشت موقت قراری است که مرتکب جرم، روانه زندان می‌شود و در بسیاری از موارد تا پایان تحقیقات دادستانی اجازه آزادی آن‌ها از زندان صادر نمی‌شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.