مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

صرفه جویی هزار میلیارد با حذف دفترچه‌های کاغذی بیمه

معاون توسعه، مدیریت و برنامه ریزی سازمان بیمه سلامت گفت: با حذف دفترچه‌های بیمه بیش از ۸۰۰ تا هزار میلیارد تومان در سال صرفه جویی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛دکتر حسین رنجبران در مراسم افتتاح ساختمان بیمه سلامت شهر ری افزود؛ خوشبختانه با حذف دفترچه‌های بیمه بیماران بصورت الکترونیک دارو‌های خود را در دورترین نقاط کشور دریافت می‌کند.

وی گفت: در سال ۹۶ بیش از صد و ۲۰ میلیارد تومان برای دفترچه‌های بیمه مناقصه برگزار می‌کردیم و هم اکنون بالغ بر ۸۰۰ تا هزار میلیاردتومان هزینه دارد که با حذف دفترچه‌ها و تمدید الکترونیک اعتبار آن دیگر این هزینه‌ها صرفه جویی می‌شود.
وی با بیان اینکه این اقدامات مقدمه‌ای بر شکل گیری پرونده الکترونیک سلامت است، گفت: با حذف کاغذ و ایجاد نسخ الکترونیک و تمدید اعتبار‌ها به صورت سامانه‌ای و الکترونیک هموطنان بدون رفت و آمد‌های مکرر قبلی از خدمات سلامت برخوردار می‌شوند که این موهبت‌ها پس از انقلاب در کشور مهیا شده است.
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه