مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دفتر بیمه سلامت در شهرری افتتاح شد

صبح امروز با حضور استاندار تهران اداره بیمه سلامت شهرری برای ارائه خدمات به مناطق ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۹ و ۲۰ افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری؛ آیین افتتاح اداره بیمه سلامت شهرری، صبح امروز با حضور فخاری استاندار تهران، رنجبران معاون سازمان بیمه سلامت، غلام‌نژاد مدیرکل بیمه سلامت استان تهران، بشارت سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری، یزدیخواه نماینده مردم تهران در مجلس و سایر مسؤولان برگزار شد.

استاندار تهران در این مراسم اظهار کرد: دولت تلاش می‌کند بیمه سلامت را در همه سطوح جامعه پوشش دهد.

وی با تاکید بر ایمان آفرینی و امیدبخشی گفت: پوشش بیمه‌ای از موارد توسعه یافتگی در حوزه سلامت است که اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده که یکی از آنها افزایش تحت پوشش بیماری‌ها است.

حسین رنجبران معاون سازمان بیمه سلامت نیز در این مراسم با بیان اینکه استان تهران از لحاظ ملکیت ضعیف‌ترین استان در کشور است، ابراز کرد: در یک سال گذشته، اقدامات خوبی انجام شده و مکان‌های استیجاری زیرمجموعه این سازمان را به ملکیت درآورده و ۳ ملک خریداری کرده‌ایم که اداره شهرری یکی از آنهاست.

وی بیان کرد: نسخه الکترونیک یکی دیگر از اقدامات مثبت است، در سال ۹۶ بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان مناقصه برای پرینت دفترچه‌ها انجام دادیم و اکنون با حذف دفترچه‌های کاغذی، صرفه‌جویی زیادی در این حوزه اتفاق افتاده است.

 محمد غلام‌نژاد مدیرکل بیمه سلامت استان تهران نیز با بیان اینکه این مرکز در راستای تحقق شعار عدالت در سلامت افتتاح می‌شود، افزود: این مرکز به افراد تحت پوشش در مناطق ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۹ و ۲۰ شهرداری تهران خدمات‌رسانی خواهد کرد. پیش از این، بیمه گذاران این مناطق برای انجام امور خود به اداره کل تهران مراجعه می‌کردند.

وی تصریح کرد: پیش از این ۵ بیماری تحت پوشش بیمه سلامت بود که با تلاش‌های دولت سیزدهم در حوزه سلامت و بهداشت و درمان، اکنون ۱۰۷ بیماری تحت پوشش این بیماری قرار دارد.

منبع خبرگزاری فارس
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه