مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

برگزاری مراسم دعای عرفه در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) با حضور معاون اول رئیس جمهور

همزمان با سراسر کشور مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) با حضور دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، مسئولان شهرستان ری و خیل عظیم زائران و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت عصر چهارشنبه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ حجت الاسلام سید علی قاضی عسکر در این مراسم قرائت دعای عرفه را تبیین کرد و گفت: احساس نیاز به خداوند سبب سعادتمندی انسان می شود.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با اشاره به آیات قرآن کریم اظهار داشت: قرآن کریم به ما می آموزد تا همواره خود را در طول دوران زندگی نیازمند خداوند متعال بدانیم تا در نتیجه از معاصی و وسوسه های شیطان مصون بمانیم.

رئیس مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث با تأکید بر اهمیت پرداختن به دعا، نیایش و ارتباط مستمر با خداوند خاطرنشان کرد: در اسلام برای تمام کارهای روزانه اعم از امور عبادی و غیر عبادی، خداوند متعال ادعیه ای قرار داده تا انسان همواره لب به دعا و نیایش بگشاید که این امر نشان از اهمیت موضوع دعا در فرهنگ اسلام دارد.

وی با اشاره به فرازهایی از دعای پرفیض عرفه افزود: مضمون دعای عرفه سراسر عرفان است و باید به این دعای نورانی توجه ویژه ای داشته باشیم.

منبع خبرگزاری ایرنا
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه