مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

فرمانده انتظامی شهرستان ری از ابلاغ تذکر و اخطار پلمپ به 60 سفره خانه خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح بازدید از سفره‌خانه‌های سنتی و قهوه‌خانه‌های شهرری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح بازدید از سفره خانه‌های سنتی و قهوه خانه‌های شهرری خبرداد.

 سرهنگ محمدقاسم طرهانی در تشریح این خبر بیان داشت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح اماکن عمومی، جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی و اماکن عمومی در سطح شهر، موضوع بصورت ویژه در دستور کار عوامل اماکن پلیس اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و به منظور ناامن کردن واحدهای صنفی مذکور برای افراد متخلف، مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی، بازدید از واحدهای صنفی قهوه خانه‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی در شهرری را به مرحله اجراء گذاشتند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در اجرای این طرح از 78 واحد صنفی بازدید و به 6 واحد صنفی به علت تخلفات صنفی اخطاریه پلمب 10 روزه ابلاغ شد و به 54 واحد صنفی تذکر ابلاغ شد.

سرهنگ طرهانی با اعلام تداوم و تشدید این گونه اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه