مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

زورگیر فشافویه کمتر از 2 ساعت پس از سرقت دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک سارق زورگیر در حسن‌آباد فشافویه این شهرستان با اجرای طرح مهار در کمتر از چند ساعت خبر داد و گفت: تاکنون ۲ مالباخته در این رابطه شناسایی شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک سارق زورگیر در حسن‌آباد فشافویه این شهرستان با اجرای طرح مهار در کمتر از چند ساعت خبر داد و گفت: تاکنون ۲ مالباخته در این رابطه شناسایی شدند.

سرهنگ محمد قاسم طرهانی اظهار داشت: سی و یکم خرداد ماه امسال فردی سراسیمه به کلانتری حسن آباد فشافویه مراجعه و اظهار داشت؛ بنده در محدوده شهرک صنعتی حسن آباد در حال تردد بودم که ناگهان ۲ مرد با در دست داشتن سلاح سرد به سمت من حمله ور شده و تلفن بنده را به سرقت بردند که تقاضای رسیدگی به موضوع را دارم.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله طرح مهار در حوزه کلانتری به اجرا در آمد و با مشخصاتی که از سارقان به دست آمده در کمتر از چند ساعت احدی از سارقان رویت و پس از تعقیب و گریز طولانی نامبرده دستگیر و از بازرسی از وی یک قبضه سلاح سرد(چاقو) و تلفن همراه مسروقه کشف شد.

این مسئول خاظرنشان کرد: در تحقیقات انجام شده متهم ۳۶ ساله انگیزه خودرا از سرقت تامین نیاز های مالی دانسته و به ۲ فقره سرقت مشابه اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: تا کنون ۲ مالباخته شناسایی و به کلانتری دعوت شده و متهم نیز پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه