مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

زورگیر حرفه ای محدوده اتوبان آزادگان در دام پلیس افتاد

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری، از دستگیری زورگیر حرفه‌ای خبر داد که با همکاری ۳ همدستش در اتوبان آزادگان زورگیری می‌کردند.

0 659

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سرهنگ حسینعلی ابن علی بیان داشت: بامداد روز گذشته عوامل گشت کلانتری ۱۶۷ دولت آباد جهت پوشش دهی نقاط جرم خیز در حال گشت زنی در اتوبان “آزادگان” به شرق محدوده پارک توسکا بودند که یک دستگاه موتور سیکلت دوترک را مشاهده می‌کنند که به طرز مشکوکی درحال پرسه زنی در محدوده تاریک اتوبان است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران جهت بررسی بیشتر به طرف موتور سواران رفته که به محض رؤیت مأموران از محل متواری شده که عملیات تعقیب و گریز آغاز شد و پس از طی مسافتی موتور سیکلت را متوقف می‌کنند.

وی در ادامه ابراز داشت: یکی از متهمان با سوءاستفاده از تاریکی هوا از محل متواری و فرد دیگر دستگیر شد که در این حین فردی به عوامل کلانتری مراجعه و اظهار داشت فرد دستگیر شده چند ساعت قبل تر موبایل بنده را به همراه دو موتور سوار دیگر به روش زورگیری به سرقت بردند و از شما تقاضای رسیدگی و شکایت از این موضوع را دارم.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: متهم پس از انتقال به مقر پلیس و انجام تحقیقات اظهار داشت: ما دو موتور سوار دو ترک هستیم که چندین شب است در محدوده پارک توسکا کنار اتوبان آزادگان به شرق اقدام به زورگیری و سرقت موبایل می‌نمایم که شب جاری فقط من و همدستم آمدیم و تا به امروز ۱۱ فقره سرقت انجام داده ایم و به شخص معینی در تهران به فروش می‌رساندیم.

سرهنگ ابن علی خاطرنشان کرد: پس از انتقال موتور سیکلت متهم به پارکینگ و تکمیل پرونده متهم جهت بررسی و سیر مراحل قانونی به دادسرای شهرری اعزام شد و تحقیقات جهت دستگیری هرچه سریع‌تر دیگر سارقان در دستور کار پلیس قرار دارد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.