مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سرقت از خودروها در امین آباد شهرری /زوج سارق راننده ها را بیهوش می کردند

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری زوج متهم که با ترفند بیهوشی خودرو را سرقت کرده بودند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سرهنگ حسینعلی ابن‌علی با اشاره به سرقت با استفاده از بیهوشی اظهار داشت: در پی گزارش یک فقره سرقت خودرو با شگرد بیهوشی راننده در محدوده امین‌آباد شهرری، پی گیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۷۳ امین‌آباد قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات مالباخته که راننده یک دستگاه پژو پارس است مشخص شد که در محور امین‌آباد – شهرری در تردد بود که در حاشیه خیابان یک زوج با پوشش مسافر درخواست تاکسی دربستی می‌کنند که پس از سوار شدن یک نوشیدنی مسموم به راننده داده و راننده پس از نوشیدن حس خواب آلودگی و بیهوشی می‌کند که پس از ساعاتی از خواب بیدار می‌شود و متوجه می‌شود در کنار زمین‌های کشاورزی است و خودرو وی را به سرقت بردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری امین‌آباد سریعاً تحقیقات خود را آغاز و با استفاده از سرنخ‌های بجا مانده مشخصات و هویت سارقان را شناسایی و در اختیار عوامل گشت قرار می‌دهند که در کمتر از ۱۲ ساعت خودرو مسروقه را با همان زوج متهم مشاهده می‌کنند و دستور توقف را صادر می‌کنند که راننده هیچ‌گونه توجهی نکرده و از صحنه متواری می‌شود و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو متوقف و متهمان دستگیر می‌شوند.
ابن‌علی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی به شهروندان توصیه کرد از گرفتن و نوشیدن انواع خوراکی‌ها از مسافر خودداری و در صورت نیاز به مواد خوراکی یا آشامیدنی از مکان‌های معتبر خریداری کنید.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه