مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

هدیه رئیس جمهور به دست نوجوان باقرشهری رسید

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری با اشاره به اینکه آرزوی پسربچه باقرشهری برآورده شد گفت: کودک ۱۰ ساله‌ای که آرزوی داشتن دوچرخه را در نامه به رئیس‌جمهور نوشته بود به آرزوی خود رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ حسین یوسف‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به اهدای دوچرخه به پسربچه اهل ری اظهار داشت: در سفر آیت‌الله رئیسی به شهرستان ری نامه پسر بچه ۱۰ ساله‌ای مبنی بر درخواست یک دستگاه دوچرخه شده به رئیس جمهور ارائه شده است.

وی افزود: آرزوی پسربچه متقاضی دوچرخه از شهر باقرشهر و توابع شهرستان ری که در جریان استقبال از رئیس‌جمهور نامه خود را به تیم همراه ارائه کرده بود برآورده شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری در ادامه گفت: نامه این کودک خوانده و دستور تهیه یک دستگاه دوچرخه به همراه وسایل ایمنی و البته وسایل ورزشی دیگر صادر شده است.

یوسف زاده تصریح کرد: یک دستگاه دوچرخه و لوازم ورزشی اهدایی از سوی ریاست جمهور به کودک متقاضی تقدیم شد و همچنین در این راستا خواسته یک دختر نوجوان هم مورد توجه واقع و چند دست لباس و وسایل ورزشی تقدیم وی شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه