مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

ماجرای زنی که روی سقف ماشین پلیس رفت چه بود

فیلمی در شبکه های اجتماعی وایرال شده است که نشان میدهد خانمی روی سقف ماشین پلیس رفته و با درخواست پلیس پایین آمدنش را منوط به آزادی شوهر بازداشت شده است اعلام می کند در ادامه با ما همراه باشید دلیل این موضوع چه بوده

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در واکنش به ویدیوی منتشر شده در فضای مجازی گفت: در تاریخ نهم مردادماه امسال زنی به هویت معلوم به همراه همسرش برای پیگیری پرونده خود به شورای حل اختلاف منطقه ۱۰ مراجعه و دقایقی بعد با قاضی شعبه و مامور مراقب انتظامی شورا درگیر و اقدام به تهدید کرد.

وی ادامه داد:‌ در ادامه این اتفاق از شورای حل اختلاف با مرکز ۱۱۰ تماس گرفته و مامورین به محل اعزام شدند. در این حین قاضی شعبه اظهارکرد که از این زن و مرد شاکی بوده و متهمان به کلانتری انتقال داده شوند.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه متهم خانم  از دستور مامورین تمرد و بالای سقف ماشین کلانتری رفته و اقدام به داد و فریاد کرد، گفت: این زن مدعی بود باید شوهر او را آزاد کنند. این درحالی است که تمرد از دستور پلیس در حقیقت مصداق قانون شکنی و تعدی به قانون است.

وی با اشاره به اینکه زن و شوهر متخلف به کلانتری انتقال داده شدند، افزود:  متهمان بعد از ۲۴ ساعت بازداشت  تحویل مرجع قضایی شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.