مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

شروع مجدد پروژه کمربندی دوم تهران با اعتبار1000 میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفت 

در سفر رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی به شهرستان ری شروع مجدد پروژه کمربندی دوم تهران در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از بازدید رئیس جمهور و تیم همراه ایشان از پروژه کمربندی دوم خبر داد و گفت: کمربندی دوم تهران به طول ۲۵ کیلومتر از سه راهی سیمان در کیلومتر صفر محور امام رضا (ع) آغاز و تا کیلومتر ۲۵ (آخرین تقاطع با آزادراه تهران – قم) ادامه دارد.

وی ادامه داد : ۹ کیلومتر از این کمربندی در سنوات گذشته توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران تعریض و شش خطه شده است که به دلیل مشکلات اعتباری و هزینه های بالای معارضین ملکی متوقف شده بود.

وی تصریح کرد: در بازدید روز پنج شنبه رئیس جمهور دکتر رئیسی و وزیر راه و شهرسازی مقرر شد با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان و تخصیص تدریجی اعتبارات , مابقی مسیر توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران تکمیل شود.

محبت خواه افزود: اقدامات و الویت های اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص کمربندی دوم تهران به ترتیب : ساماندهی تقاطع غنی آباد، تکمیل پل فیروز آباد، شش خطه کردن حد فاصل دورسون آباد تا محور قدیم تهران – قم است.

وی ابراز امیدواری کرد: با سفر پرخیر و برکت دکتر رئیسی به شهرستان ری امیدواریم تخصیص اعتبارات برای این پروژه سرعت گرفته و به زودی شاهد فعال شدن مجدد این پروژه باشیم ,پروژه ای که تاثیر بسیار خوبی در کاهش ترافیک جنوب تهران خواهد داشت.

پی نوشت ؛ امیدواریم این فقط یک مصوبه روی کاغذ نباشد و به زودی شاهد رفع این معضل چند ساله شهرستان ری و استان تهران باشیم و همانند مصوبات دولت قبل تنها یک شعار باقی نماند .(این مصوبه توسط این پایگاه خبری پیگیری می شود )

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.