مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

پیام تسلیت تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام در پی اقدام تروریستی در شیراز

تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام در پیامی شهادت هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی در حرم حضرت احمدبن موسی شاهچراغ در شیراز را تسلیت گفت.

0 419

بسمه تعالی

حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ در شیراز و به خاک و خون کشیده شدن تعدادی از کودکان و زنان و مردان باایمان و دلداده اهلبیت عصمت و طهارت در این مکان نورانی و مقدس بار دیگر مردم باعاطفه و غیور کشورمان را داغدار و عزادار ساخت.

دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب که در طول چهل و اندی سال گذشته نتوانستند از راه‌های مختلف به این کشور آسیب وارد کنند، همینک چشم به اغتشاش‌های کوری بسته‌اند که عده‌ای مزدور و یا فریب خورده به دنبال پیاده سازی نقشه‌های شوم کسانی هستند که هدفشان تجزیه و نابودی کشور و انتقام گرفتن از مردم انقلابی و مسلمان ایران است.

اینجانب این مصیبت بزرگ را به ساحت مقدس امام زمان “ارواحنا لتراب مقدمه الفداء”، مقام معظم رهبری، خانواده‌های معزز عزادار و مردم باشرف و غیور استان فارس تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای شهیدان عزیز این رویداد تلخ تروریستی رحمت و مغفرت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر و برای کشورمان نصرت و مدد الهی را خواستارم.

سیدعلی قاضی عسکر

تولیت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام

منبع خبرگزاری فارس
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.