مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دستگیری 48 سارق در شهرستان ری

شهرستان ری -فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ری اعلام کرد: دستگیری ۴۸ سارق در این شهرستان به کشف ۴۴ پرونده سرقت منجر شد.

0 13

سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: برابر تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ و سلسله طرح های ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان ری، مقابله با سرقت منزل توسط کلانتری ها، پلیس های تخصصی و یگان امداد در ۴۸ ساعت گذشته به اجرا درآمد.

وی با اشاره به اینکه در این طرح ۷۱ نفر در تمام جرائم دستگیر شدند، اظهار داشت: کشف چهار دستگاه خودرو و موتور مسروقه، دستگیری ۱۶ نفر خرده فروش مواد مخدر که منجر به کشف مقادیر قابل توجهی از انواع مواد مخدر، توقیف ۱۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف، دستگیری یک نفر در خصوص تخریب ۱۰ خودرو، ۱۰ مورد اخطار پلمب سه واحد صنفی از دیگر دستاوردهای اجرای این طرح بود.  

فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: تمام متهمان پس از پایان تحقیقات و تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شدند.

دستبند پلیس بر دستان سارق موتورسیکلت 

جلیلیان ادامه داد: تیم عملیاتی کلانتری ۱۷۴ در حال گشت زنی در محدوده قیامدشت به یک دستگاه موتور آپاچی سفید رنگ با یک نفر راکب که اقدام به تغییر ارقام پلاک کرده بود مشکوک و زمانی که قصد بررسی موضوع را داشتند فرد از محل متواری شد. 

وی افزود: پس از تعقیب و گریز و با همکاری واحد های گشت موتور متوقف، راکب دستگیر و جهت بررسی تخصصی به کلانتری ۱۷۴ قیامدشت منتقل می‌ شود. 

این مسئول با اشاره به اینکه در استعلام گیری از اصالت موتورسیکلت مشخص شد سابقه سرقت از کلانتری ۱۱۶ مولوی را دارد، اظهار داشت: متهم که دارای سوابق متعدد سرقت بود در تحقیقات انجام شده به بزه ارتکابی معترف و پس از پایان تحقیقات و تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شد.

 سارقی که خود را برق کار ساختمان معرفی می‌کرد

فرمانده انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان‌های در حال احداث در محدوده امین آباد، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار کلانتری ۱۷۳ این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : با بررسی های تخصصی مشخص شد که در تمام سرقت ها سارق خود را به عنوان برق کار معرفی و با فریب مالکان ساختمان‌های در حال احداث و تحویل لوازم برقی و سیم‌های برق ساختمان‌ها در یک فرصت مناسب کلیه لوازم را سرقت و محل را ترک می کرده است، با رصدهای میدانی و به کارگیری تجهیزات خاص پلیسی هویت سارق و محل حضورش در محدوده سیزده آبان مشخص شد.

جلیلیان ادامه داد: پس از انجام هماهنگی های قضایی تیم عملیاتی کلانتری ۱۷۳ امین آباد متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه کشف شد.

وی یادآور شد: در تحقیقات انجام شده، متهم به بزه ارتکابی معترف و پس از اخذ شکایت شاکیان و تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شد.

شهرستان ری با یک میلیون نفر جمعیت در جنوب تهران واقع شده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.