مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

دفتر سینمای جوانان شهرری بازگشایی می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری گفت: با پیگیری های انجام شده، دفتر سینمای جوانان شهرری بازگشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، «سید حسن صفوی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در حضور جمعی از سینماگران کشور اظهار داشت: طی جلسات مکرر با مدیر عامل انجمن سینمای جوانان کشور، مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مقرر شد که دفتر سینمای جوانان شهرری در مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی با تجهیزات لازم پس از طی مراحل اداری به زودی افتتاح شود.

وی با تبریک فرارسیدن روز سینما به فعالان عرصه سینما گفت: یکی از رویدادهای بزرگ در حوزه فیلمسازی، دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان توسط شهرداری باقرشهر و مشارکت اداره کل ارشاد استان تهران بود که از اواخر سال گذشته آغاز و اختتامیه آن در مرداد امسال برگزار شد که با استقبال کم نظیر هنرمندان روبرو شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با اشاره به اینکه جشنواره تئاتر استان تهران نیز در مرحله دریافت آثار و فیلمنامه است یادآور شد: ظرفیت سینمایی و نمایشی شهرستان ری به گونه ای است که هنرمندان ری، همراه در جشنواره های کشوری و استانی صاحب مقام و رتبه می شوند و علیرغم شیوع کرونا، انتظار می رود که این موفقیت ها در سال جاری نیز تکرار شود.

وی یادآور شد: مقدمات ایجاد تعاونی مسکن هنرمندان و استفاده از تسهیلات وام برای کمک به هنرمندانی که در اثر شیوع بیماری کرونا آسیب دیده اند، انجام شده و با همکاری و مشارکت جامعه هنری شهرستان ری، این امر زودتر محقق خواهد شد.

در ادامه جمعی از فعالان سینمایی کشور از جمله جواد مزدآبادی، سید محسن خرمدره، محمد محمدزاده، مجید قربانی و علی خوش گفتار، دیدگاه های خود پیرامون چگونگی ایجاد دفتر سینمای جوانان، جشنواره های سینمایی و هنری، حمایت از هنرمندان جوان و تکریم پیشگسوتان را بیان کردند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =