مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

فرماندار: ۶۸۰ میلیاردتومان طرح عمرانی در ری به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: ۴۳ طرح عمرانی، خدماتی و صنعتی با اعتبار ۶۸۰ میلیارد تومان همزمان با هفته دولت در شهرستان به بهره برداری می رسد.

حسین توکلی کجانی روز سه شنبه در حاشیه بهره برداری از ساختمان موقت ستاد فرماندهی شهرستان ری، اظهار داشت: امسال به مناسبت هفته دولت طرح های خوبی در حوزه های توسعه شهری، روستایی، بهداشتی و صنعتی در سطح شهرستان ری به بهره برداری خواهند رسید.

وی با بیان اینکه ارتقای سطح بهداشت و درمان شهرستان ری یکی از اولویت های اصلی فرمانداری شهرستان ری بوده است، افزود: کلینیک تخصصی بیمارستان شهدای هفتم تیر در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.

توکلی اضافه کرد: با اینکه تعطیلات کرونایی روند خرید تجهیزات کیلینک تخصصی بیمارستان شهدای هفتم تیر را به تاخیر انداخت ولی با تلاش شبانه روزی کارکنان این بیمارستان هم اکنون تجهیزات لازم خریداری شده و در حال نصب است.

این مسئول با اشاره به بهره برداری از ساختمان موقت ستاد فرماندهی شهرستان ری، بیان داشت: آغاز به کار ستاد فرماندهی و بهره برداری از ساختمان آن موجب افزایش ضریب امنیت در جنوب تهران شده است.

توکلی یادآور شد: امسال در جهت توسعه فضاهای سبز شهرستان ری چندین بوستان و فضای سبز در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد و عملیات عمرانی یک باب ساختمان دهیاری نیز به اتمام رسیده که در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

وی در ادامه با اشاره به صنعتی بودن شهرستان ری و نیاز مبرم صنایع به برق، ابراز کرد: بهره برداری از چندین پست برق در جهت ایجاد برق پایدار و جلوگیری از قطع برق طی هفته دولت در شهرستان ری به بهره برداری خواهد رسید.

توکلی تاکید کرد: توسعه پست های برق علاوه بر صنایع برای نقاط مسکونی در روستاها و شهرهای ری نیز برق پایدار به ارمغان خواهد آورد تا شاهد کاهش حوادث برق باشیم.

معاون استاندار تهران خاطرنشان کرد: بهره برداری از یک پارکینگ مجهز و چندین طرح صنعتی، توسعه روستایی و شهری از دیگر پروژه های هفته دولت می باشد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − سه =