مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

سی و یکم اردیبهشت ماه، پایان برگزاری کلاس‌های مقطع ابتدایی است

معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک شهرری از پایان برگزاری کلاس های ابتدایی خبر داد

معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک شهرری، اعلام کرد تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستند و با توجه به شرایط برنامه‌ریزی می‌کنند، اما مشخصاً اگر امکان برگزاری آزمون‌ها به صورت حضوری وجود نداشته باشد، قطعاً با استفاده از بستر شبکه‌های مجازی و بر خط این ارزیابی‌ها انجام خواهد شد.

موسی صدیقی معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک شهرری با تشریح نحوه ارزشیابی پایانی دوره ابتدایی، اظهار کرد: پایان برگزاری کلاس‌ها و زمان آموزش دانش‌آموزان ابتدایی سی و یکم اردیبهشت ماه خواهد بود و تا آن زمان مدارس آموزش‌های خود را نسبت به وضعیت‌های مختلف، طبق بخشنامه‌های ارسالی ادامه خواهند داد.

او افزود: معلمان و مدیران دوره ابتدایی تا دهم خردادماه فرصت دارند تا نتایج پایانی ارزشیابی نوبت دوم را در کارنامه دانش‌آموزان ثبت کنند.

صدیقی با اشاره به این که در دوره ابتدایی، ارزشیابی کیفی- توصیفی به صورت فرآیندی انجام می‌شود؛ تصریح کرد: معلمان براساس شواهد و اطلاعاتی که در طول سال تحصیلی از عملکرد دانش‌آموزان بدست آورده‌اند و براساس ارزیابی‌های عملکردی که در پایان سال از دانش‌آموزان انجام می‌دهند، نتایج نهایی را ثبت کنند.

معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک شهرری گفت: با توجه به این که هنوز شرایط از نظر شیوع کرونا قابل پیش‌بینی نیست برای نحوه بازگشایی و برگزاری کلاس‌ها دو مدل طراحی می‌شود که اولی، تکیه بر آموزش حضوری و استفاده از آموزش مجازی به عنوان مکمل است و تحت عنوان آموزش ترکیبی مطرح است و مدل دیگر تأکید بر آموزش مجازی و استفاده از بستر برخط برای ارائه آموزش‌ها است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 7 =