مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

کشتی گیر اهل شهرری مدال نقره رقابت‌های بلغارستان را کسب کرد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری از کسب مدال نقره وزن ۸۷ کیلوگرم مسابقات جام دانکلوف و نیکولای پتروف در شهر پلودیو بلغارستان توسط مهدی فلاح کشتی‌گیر اهل شهرری خبر داد.

 حسین یوسف زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری شامگاه امروز با اشاره به پیروزی فرنگی کاران در مسابقات اخیر، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی که مهدی فلاح فرنگی کار اهل شهرری حضور دارد، ۱۴ کشتی‌گیر به رقابت با یکدیگر پرداختند و نماینده اهل شهرری پس از استراحت در دور نخست در مرحله بعد با نتیجه ۵ بر ۱ آوندائو از ونزوئلا را شکست داد و در دور سوم با شکست حریف خود راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

وی گفت: در مرحله نیمه‌نهایی مهدی فلاح حریف خود دانیل الکساندراف از بلغارستان را با نتیجه ۶ بر ۳ از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار نهایی زورابی داتوناشویلی کشتی گیر گرجستانی الاصل و قهرمان اروپا از صربستان با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد و به مدال نقره رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری تصریح کرد: این دوره از رقابت‌های جام دانکلوف و نیکولای پتروف در شهر پلودیو بلغارستان، در ۲ رشته آزاد و فرنگی در ۴ وزن ۷۴، ۷۹،۹۷،۱۲۵ کیلوگرم در رشته آزاد و در ۴ وزن ۶۰،۶۳،۷۲ و ۸۷ کیلوگرم در رشته‌فرنگی درمجموع ۸ وزن در حال برگزاری است.

یوسف زاده در پایان خاطرنشان کرد: مهدی فلاح کشتی‌گیر اهل شهرری با شکست حریف صربستانی مدال وزن ۸۷ کیلوگرم مسابقات جام دانکلوف و نیکولای پتروف در شهر پلودیو بلغارستان را کسب کرد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =