مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

افزایش سرانه فضای سبز باقرشهر

شهردار باقرشهر از توابع شهرستان ری توسعه فضای سبز را یکی از راهبردهای اصلی این شهرداری برشمرد و گفت: امسال با احداث یک بوستان و توسعه فضای سبز در مناطق مختلف سرانه فضای سبز باقر شهر با چهار درصد افزایش به ۱۳ متر رسید.

سعید استاد فرج  اظهار داشت: امسال با احداث بوستان ۱۳ هزار متر مربعی شهدای نفت بهران و درختکاری حاشیه سایت اسکان اضطراری باقرشهر به مساحت ۴۱ هزار متر مربع نیم متر به سرانه فضای سبز باقرشهر اضافه شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته سرانه فضای سبز باقرشهر در حدود ۱۲ متر و نیم بود، خاطرنشان کرد: گونه های گیاهی و درختان کاشت شده در فضای سبز باقرشهر منطبق با شرایط آب و هوایی جنوب تهران انتخاب شده است.

استاد فرج اضافه کرد: شهرداری باقرشهر با توجه به قرارگیری منطقه انرژی استان تهران در حاشیه این شهر و آلودگی هوای منطقه توجه زیادی به نگهداشت درختان و فضای سبز منطقه دارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: مفتخریم در چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی به پاس وفای به عهد و خدمت گذاری و خدمت رسانی به شهروندان از دستان با کفایت استاندار تهران لوح تقدیر دریافت کردیم.

وی ادامه داد: تکمیل و آماده سازی پنج پروژه عمرانی در سال ۹۹ و افتتاح در چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی در کوتاهترین زمان ممکن نشان دهنده شایستگی، لیاقت و خدمات ارزشمند کلیه همکاران ما است.

شهردار باقرشهر یادآور شد: جا دارد حق قدر شناسی خودم و همکاران را برای شهروندان ادا کنم و امید است در راستای توسعه و ارتقا سطح زندگی شهروندان توفیقات متعددی را به دست آوریم.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید

نظرات بسته شده است.