مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

۷۹ طرح اشتغالزایی در شهرستان ری به بهره‌برداری رسید

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر ۷۹ طرح اشتغالزایی، صنعتی و تولیدی به صورت ویدئو کنفرانس در شهرستان ری به بهره‌برداری رسید.

0 43

بهره برداری از طرح های صنعتی و تولیدی شهرستان ری با حضور فرماندار و سایر مسئولان شهرستان به صورت نمادین در شرکت بهداشت سلامت آریا اندیشان در شهرک صنعتی شمس آباد برگزار شد.

به گفته فرماندار ویژه شهرستان ری این طرح ها با سرمایه گذاری یکهزار و ۱۰۰ میلیارد تومان با اشتغالزایی یکهزار و ۸۶۳ نفر به بهره برداری رسید که نسبت به مدت سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار است.

حسین توکلی کجانی افزود: این طرح ها در زمینه آهن و فولاد، مواد شوینده و بهداشتی، سم کشاورزی، سنگبری، صنایع غذایی و سازه های فلزی به بهره برداری رسید.

وی اظهار امیدواری کرد، با توجه به میل و رغبت سرمایه گذاران و صنعتگران برای فعالیت در شهرستان ری با توسعه زیرساختها زمینه حضور تولید کنندگان را به این شهرستان فراهم کنیم.

فرماندار ری در پایان این آیین از خط تولید شرکت بهداشت سلامت آریا اندیشان تولید کننده محصولا بهداشت دهان و دندان دیدن کرد، این شرکت سهامی خاص با استفاده از تکنولوژی های روز مطابق با آخرین دانش روز دنیا سالانه ۵۰ میلیون عدد مسواک تولید می کند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.