مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

نگاه ویژه به روستاها از دستاوردهای دولت تدبیر و امید است

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در برنامه ششم توسعه، نگاه ویژه به آبادانی روستاها بود که بر اساس آن با اعتبارات عوارض ارزش افزوده، چهره روستاها متحول شده و تغییر یافته است.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

حسین توکلی کجانی روز پنجشنبه در نشست با دهیاران بخش کهریزک که با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری برگزار شد، اظهار داشت: خدمت به روستاییان بسیار ارزشمند است و در این راستا دهیاران در روستاهای شهرستان ری با درنظر گرفتن عدالت محوری، خدمات رسانی کنند.

وی با بیان اینکیه از ابتدای پیروزی انقلاب عمده برنامه های توسعه مبتنی بر پیشرفت روستاهای کشور بوده است خاطرنشا کرد: مدیریت روستایی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی با قانون خودکفایی دهیاری‌ها و با مدیریت شورایی و دهیاران یک همخوانی پیدا کرد و روستاها دارای مدیر مستقل شدند.
این مسئول افزود: نظارت بر عملکرد دهیاران یکی از برنامه های مهم در شهرستان است که در دستور کار قرار دارد و دهیاران نیز تنها باید با تعهد، سلامت کاری، کار جهادی مبتنی بر علم و تلاش شبانه روزی به وظایف قانونی خود عمل کنند.
توکلی ادامه داد: خدمت به روستاییان بسیار ارزشمند است و در این راستا دهیاران در روستاهای شهرستان ری با درنظر گرفتن عدالت محوری، تا پایان دوره پنجم مدیریت روستایی خدمات رسانی کنند.

شهرستان ری با پنج بخش و ۶ شهر و یک میلیون نفر جمعیت در جنوب تهران قرار گرفته است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =