مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

کشف ورق استیل احتکاری به ارزش ۹۰میلیارد در شهرری

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: حدود ۱۶۸ تُن ورق استیل احتکار شده به ارزش تقریبی ۹۰ میلیارد ریال در انبارهای شهرستان ری توسط بازرسان اداره صمت ری کشف و ضبط شد.

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری موسی احمدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: در طرح تشدید بازرسی با هدف کنترل بازار، بازرسان اداره صمت و دستگاه‌های نظارتیِ بنگاه‌های تجاری، انباری با موجودی ۱۶۸ تُن کالای احتکاری را شناسایی کردند.

وی گفت: ارزش ریالی این محموله اکتشافی بیش از ۹۰ میلیارد ریال است که به دلیل احتکار از سوی صاحب کالا توسط بازرسان شناسایی و برای اعمال مراحل قانونی به مراجع قضایی ارائه می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در ادامه افزود: بازرسان  اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در طرح بازرسی و نظارت‌های برنامه ریزی شده، انبارهای کالای شهرستان ری را به صورت کامل رصد می‌کنند.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: با هدف مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه ۵ تیم بازرسی به اصناف، انبار و کارخانه‌ها اختصاص داده شده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی از واحدها می‌شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 − 1 =