مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

کارگاه غیرمجاز تولید موادشیمیایی و دارویی در کهریزک پلمب شد

رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: کارگاه غیر مجازی که به تولید مواد شیمیایی و دارویی با برندهای معتبر خارجی اقدام می‌کرد، امروز توسط بازرسان این اتاق شناسایی و پلمب شد.

0 25

لطف الله ستاره اظهار داشت: ۲ نفر از متصدیان این کارگاه نیز بازداشت و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه متخلفان این کارگاه غیرمجاز در شرایطی کاملا نامناسب اقدام به تولید و بسته بندی مواد دارویی و خوراکی می کردند، خاطرنشان کرد: میکروکریستالین سلولوز، محلول سوربیتول ۷۰ درصد، پتاسیم هیدروکسید و روغن آواکادو پرشده با روغن آفتابگردان و سویا تحت برندهای معتبر و خارجی که کاربرد خوراکی و شیمیایی دارند از محصولات این کارگاه غیرمجاز می باشد.

ستاره یادآور شد: با توجه به فعالیت انبوه این کارگاه غیرمجاز، تعداد و میزان کشفیات از سوی بازرسان اتاق اصناف در حال بررسی می‌باشد.

این مسئول با بیان اینکه این کارگاه غیرمجاز در گشت مشترک بازرسی اتاق اصناف شهرستان ری، فرمانداری ویژه شهرستان ری، بخشداری کهریزک و نماینده غذا و دارو کشف شده است، یادآور شد: پس از کشف و شناسایی این واحد متخلف سایر دستگاه‌های نظارتی اعم از پلیس امنیت اقتصادی جنوب تهران، تعزیرات حکومتی، اداره صمت و پلیس اماکن شهرستان ری جهت بررسی در محل حاضر شدند.

ستاره یادآور شد: اداره اصناف جهت مبارزه با قاچاق کالا، نظارت بهداشتی و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به انبارها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.