مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

انبار دارو و کالای پزشکی تاریخ گذشته در شوراباد کهریزک کشف شد

بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری گفت: انبار دارو و کالای پزشکی تاریخ گذشته امروز با حضور بازرسان سازمان غذا و دارو و اتاق اصناف در شورآباد کهریزک کشف شد.

امین بابایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: براساس گزارش های مختلف مردمی و دستگاه های نظارتی مبنی بر وجود یک مرکز دپو نگهداری دارو و تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته این بازدید انجام شد که منجر به کشف و پلمپ این انبار غیرمجاز گردید.

وی افزود: در بازدید از این انبار که عمدتا محل نگهداری مولتی ویتامین هایی با برند آمریکایی و حجم فراوانی از اقلام بیمارستانی و جراحی تاریخ مصرف گذشته بود، موضوع به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.

بخشدار کهریزک یادآور شد: با ورود رئیس اداره صمت و بازرسان اتاق اصناف، کارشناس اداره بازرسی فرمانداری ری، کارشناس عالی اداره بهداشت و درمان و بازرس غذا و درمان قفل کانتینرهای حمل دارو شکسته و اقدامات لازم قضایی جهت پلمپ انبار فوق صورت‌ گرفت.

بابایی خاطر نشان کرد: پس از کشف این انبار پرونده آن برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

بخش کهریزک به دلیل قرارگیری در جنوب کلان شهر تهران و ری به یکی از مراکز عمده انبارداری کشور تبدیل شده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − چهار =