انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف در کهریزک مدرسه ۱۲ کلاسه می سازند

توافق‌نامه تکمیل یک واحد آموزشی در منطقه کهریزک از توابع شهرستان ری، بین مجمع دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف و اداره نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران را به امضا رسید.

آبگرمکن فاضلی

مجمع دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف در دیدار با علی شهری مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران، توافق‌نامه تکمیل یک باب فضای آموزشی در منطقه کهریزک استان تهران را امضاء کردند.

این فضای آموزشی مشتمل بر ۱۲ کلاس درس با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان تکمیل و در اختیار اداره آموزش و پرورش کهریزک قرار خواهد گرفت و به نام «دبیرستان دخترانه شهدای دانشگاه صنعتی شریف» نام‌گذاری می شود.

مجمع دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با حضور در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان از هزینه احداث مدرسه مذکور را متقبل و بقیه  از محل اعتبارات دولتی تأمین خواهد شد.

این تفاهم نامه توسط «آقایان اردشیر قادری و حسین کمالیان» به نمایندگی از مجمع دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف و علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران به امضا رسید.

همچنین نمایندگان مجمع دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی شریف، تفاهم‌نامه همکاری داوطلبانه در خصوص «طراحی سازه، معماری، نقشه برداری، برآورد، تأسیسات مکانیکی و برقی» با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران منعقد کردند.

هدف اصلی از انجام این تفاهم‌نامه همکاری در جهت کمک و تسریع در احداث پروژه‌های آموزشی استان تهران به ویژه مدارس خیر ساز خواهد بود و در ادامه نیز از پتانسیل فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در این خصوص استفاده خواهد شد.

این توافق ، در راستای کمک‌های فنی و مهندسی بر اساس نیازهای اعلامی ازسوی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران خواهد بود.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید