انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

پالایش روزانه معلولان و سالمندان آسایشگاه کهریزک

فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به پایش روزانه معلولان و سالمندان آسایشگاه کهریزک گفت: وضعیت آسایشگاه کهریزک تحت کنترل است.

آبگرمکن فاضلی

حسین توکلی کجانی در جمع خبرنگاران با اشاره به غربالگری ساکنان شهرری اظهار داشت: با تلاش شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری و نواحی مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری و حضرت روح‌الله(ره) باقرشهر و همچنین دیگر مسئولان شهرستان ری تا امروز جمعیت زیادی از ساکنان شهرستان ری غربالگری کرونا شدند.

وی ادامه داد: 550 هزار نفر از شهروندان ری تاکنون در سامانه پایش سلامت وزارت بهداشت (سیب) ثبت‌نام و غربالگری کرونا شده‌اند.

فرماندار ویژه شهرستان ری سپس با اشاره به رصد سلامت معلولان و سالمندان آسایشگاه کهریزک تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا در آسایشگاه کهریزک از روز نخست توسط عوامل آسایشگاه و دانشگاه علوم پزشکی تهران و شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری به صورت شبانه روزی تحت رصد و کنترل بوده است و اقدامات بهداشتی و درمانی مناسبی به بیماران ارائه شد.

توکلی کجانی در پایان خاطرنشان کرد: در آسایشگاه خیریه کهریزک آخرین اقدامات و وضعیت به نحوی است که هم اکنون آسایشگاه تحت کنترل است و بیماران در سه بخش ویژه مبتلایان، نقاهتگاه و عادی نگهداری می‌شوند و با اقدامات به موقع در راستای مقابله با ویروس کرونا، وضعیت آسایشگاه کهریزک در حال حاضر  مناسب است.

اقتباس خبر از : خبرگزاری تسنیم

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید