انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی
آبگرمکن فاضلی

یادواره مادران آسمانی در باقرشهر برگزار شد

65

به گزارش  پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری به نقل ازروابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛مراسم یادواره مادران آسمانی و چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر ، امام جمعه بخش کهریزک،فرمانده سپاه استان البرز، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) ، شهردار کهریزک ، بسیجیان ، خانواده های معزز شهدا و شهروندان حضور داشتند .

سردار یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز در این مراسم به سخنرانی پرداخت و گفت : امریکایی ها چهل سال است که از انقلاب اسلامی نفرت و کینه دارند و تمام حیثیت و آبروی خود را به کار می گیرند تا این انقلاب را نابود نمایند .

وی در ادامه اظهار داشت : دلیل اصلی این کینه و نفرت را می توان مستقل شدن، سرپیچی و عبور ایران از خط قرمز امریکایی دانست که این رژیم غاصب تمام توان خود را برای براندازی انقلاب اسلامی ایران به کار گرفته است .

سردار مولایی با اشاره به شهادت مظلومانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد : شهادت حاج قاسم سلیمانی از تمامی رسانه های غربی اعلام شد و رئیس جمهور منفور امریکا خبر ترور شهید حاج قاسم سلیمانی را خود به گوش جهانیان رساند تا تفرقه و نفاق را برای راه اندازی جنگ بیشتر کند.

فرمانده سپاه استان البرز عنوان کرد : سردار سلیمانی مدافع حرم زینبیون، فاطمیون، حزب الله، انصارالله و حیدریون را از کشورهای مختلف با هم متحد نمود تا داعش را بین برد و از بین بردن داعش یعنی از بین بردن تمامی نقشه های امریکایی ها که با اقتدار سپهبد شهید سلیمانی این امر صورت گرفت .

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید