مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

صحبت های فرماندار ری دررابطه با افتتاح پروژه های دهه فجر

وی با بیان اینکه طرح نیروگاه خورشیدی حسن آباد نیز هفته گذشته به صورت ویدئو کنفرانس توسط رییس جمهور با اعتبار 127 میلیارد تومان به بهره برداری رسید،گفت: همزمان با بهره برداری از این طرح‌ها برای یک هزار و ۱۱۵ نفر شغل مستقیم ایجاد می شود.

توکلی بهره برداری از طرح ساماندهی آب های سطحی با اعتبار ۲۰ هزار میلیارد ریال را از جمله مهمترین طرحها دانست واظهار داشت :این طرح که اعتبار آن 50 درصد از منابع بخش خصوصی و ۵۰ درصد توسط دستگاه‌های دولتی تامین شده ، موجب رونق کشاورزی و حفظ محیط زیست شهرستان است.

[jwp-video n="1"]

وی گفت : دو طرح درمانگاه فشافویه و شعبه تامین اجتماعی بخش حسن آباد نیز در حوزه درمان با سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی در ایام دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار شهرستان ری با اشاره به اینکه امسال در ایام الله دهه مبارک فجر پنج طرح آموزشی شامل چهار باب مدرسه با مشارکت خیران و بخش دولتی در بخش کهریزک و یک مجتمع رفاهی با مشارکت خیران و بخش دولتی نیز در باقرشهر به بهره برداری خواهد رسید افزود : در این ایام کلنگ احداث ۱۱ طرح عمرانی نیز در سطح شهرستان ری به زمین زده خواهد شد.

توکلی تصریح کرد: هزینه بهره برداری از این طرح ها توسط بخش های خصوصی، دولتی، نهادهای عمومی غیر دولتی، شهرداری ها و دهیاری ها تامین شده است.

 

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + پانزده =