انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

صحبت های فرماندار ری دررابطه با افتتاح پروژه های دهه فجر

وی با بیان اینکه طرح نیروگاه خورشیدی حسن آباد نيز هفته گذشته به صورت ویدئو کنفرانس توسط ریيس جمهور با اعتبار 127 میلیارد تومان به بهره برداری رسید،گفت: همزمان با بهره برداری از این طرح‌ها برای یک هزار و ۱۱۵ نفر شغل مستقیم ایجاد می شود.

توکلی بهره برداري از طرح ساماندهی آب های سطحی با اعتبار ۲۰ هزار میلیارد ریال را از جمله مهمترين طرحها دانست واظهار داشت :اين طرح که اعتبار آن 50 درصد از منابع بخش خصوصی و ۵۰ درصد توسط دستگاه‌های دولتی تامین شده ، موجب رونق کشاورزی و حفظ محیط زیست شهرستان است.

درحال بارگذاری...

وي گفت : دو طرح درمانگاه فشافویه و شعبه تامین اجتماعی بخش حسن آباد نیز در حوزه درمان با سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی در ایام دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار شهرستان ري با اشاره به اينکه امسال در ایام الله دهه مبارک فجر پنج طرح آموزشي شامل چهار باب مدرسه با مشارکت خیران و بخش دولتی در بخش کهریزک و یک مجتمع رفاهی با مشارکت خیران و بخش دولتی نیز در باقرشهر به بهره برداری خواهد رسید افزود : در این ایام کلنگ احداث ۱۱ طرح عمرانی نیز در سطح شهرستان ری به زمین زده خواهد شد.

توکلی تصریح کرد: هزینه بهره برداری از این طرح ها توسط بخش های خصوصی، دولتی، نهادهای عمومی غیر دولتی، شهرداری ها و دهیاری ها تامین شده است.

 

اجازه می دهید برای بازدید بعدی از این سایت مرورگر شما از کوکی ها استفاده کند (برای بارگزاری سرعت بالاتر) پذیرفتن ادامه

نگهداری محرمانه