انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

پیکر مطهر شهید زمانی‌نیا روز سه‌شنبه در شهرری تشییع می‌شود

آبگرمکن فاضلی

حسین نصرالله روز شنبه در این باره اظهار داشت: پاسدار وحید زمانی نیا جوان ۲۷ ساله اهل شهرری از نیروهای سپاه قدس و همراه شهید سپهبد قاسم سلیمانی در دفاع از حق و حقیقت بود.

وی اظهار داشت: بنا به وصیت این شهید پیکر مطهرش روز سه شنبه ۱۷ دیماه پس از تشییع برروی دستان مردم قدرشناس و ولایت مدار شهرری در حرم مطهر عبدالعظیم حسنی (ع) آرام می گیرد.

مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده دلاور جبهه مقاومت و همرزمانش در مشهد مقدس، صبح روز یکشنبه (۱۵ دی ماه) در جوار بارگاه منور و ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) برگزار می‌شود.

همچنین مراسم تشییع در تهران، صبح روز دوشنبه (۱۶ دی ماه) برگزار می شود و سپس پیکر مطهر این سرباز امت و ولایت صبح روز سه شنبه (۱۷ دی ماه) در کرمان تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

[box] لازم به ذکر است طبق اخبار رسیده پیکر مطهر این شهید در بهشت زهرا(س) در کنار سایر همرزمانش در قطعه مدافعان حرم به خاک سپرده می شود[/box]

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید