مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

حمیده عباسعلی مدال برنز لیگ وان مادرید را کسب کرد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت : حمیده عباسعلی در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم با برتری یک بر صفر مقابل آیاکو سایتواز کشور ژاپن به مدال برنز مسابقات لیگ کارته وان در مادرید اسپانیا دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، مهدی صداقت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت :حمیده عباسعلی در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم با برتری یک بر صفر مقابل آیاکو سایتواز کشور ژاپن به مدال برنز  مسابقات لیگ کارته وان در مادرید اسپانیا دست یافت.

وی تصریح کرد: عباسعلی پیش از رسیدن به دیدار رده بندی ابتدا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم و سوم برابر حریفانی از هلند و آلمان پیروز شد اما در دور چهارم برابر حریف یونانی اش شکست خورد تا به جدول شانس مجدد برود. عباسعلی در جدول شانس مجدد برابر حریف انگلیسی‌اش پیروز شد تا به دیدار رده بندی برسد.

هفتمین و آخرین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۹، طی روزهای ۸ تا ۱۰ آذرماه با شرکت ۷۳۷ کاراته کا از ۸۹ کشور در مادرید اسپانیا در حال برگزاری است.

شهرستان ری با یک میلیون نفر جمعیت در جنوب پایتخت واقع شده و این شهرستان ری به تنهایی پنج مدال از ۱۵ مدال المپیک را کسب کرده است، به همین دلیل این شهرستان را شهر طلایی کشور در المپیک می نامند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =

1 نظر
  1. محمد رضا می گوید

    موفقیت خانم عباسعلی عضو شورایاری محله اقدسیه را به جامعه ورزشی ایران و مردم قهرمان پرور شهرری تبریک عرض می کنیم.
    شورایاری محله اقدسیه شهرری منطقه بیست