انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

اعلام آمادگی شهرداری باقرشهر در مواجه با بارش برف و باران

آبگرمکن فاضلی

معاون خدمات شهری شهرداری باقرشهر گفت: با توجه به پیش بینی هوا شناسی و امکان برودت هوا و احتمال بارش باران و برف در هفته جاری، از آمادگی کامل این شهرداری به منظور ارایه خدمات مطلوب به شهروندان خبر داد .

وی در ادامه افزود : با عنایت به اخبار منتشر شده مبنی بر ورود موج جدید سرما و وقوع بارندگی های فصلی، شهرداری باقرشهر با اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم و آماده باش نیروی انسانی و بهره گیری از کلیه ماشین آلات سبک و سنگین و دیگر امکانات و تجهیزات سطح شهر را پوشش می دهد تا با آمادگی کامل به خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان بپردازد.

رستمی اظهار داشت: نیروهای خدمات شهری این شهرداری، اقدامات پیشگیرانه ای مانند لایروبی و پاکسازی کانال ها به منظور رفع مشکل آبگرفتگی معابر و انسداد آبروها، هدایت و دفع آب های سطحی و جلوگیری از جاری شدن سیلاب های احتمالی در این مواقع، جمع آوری نخاله های ساختمانی، پاکسازی نهرها و جوی روان آب ها، آماده سازی کیسه های شن و نمک در ستاد برف روبی و… انجام داده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تجهیزات و ماشین‌آلات برف‌روب و همچنین لوازم و وسایل مورد نیاز برای پاشیدن شن و یخ‌زدایی از سطح معابر فراهم شده است.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید