مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

نخستین مرکز سیار معاینه فنی خودرو در قبله تهران راه‌اندازی شد

خستین مرکز معاینه فنی سیار خودرو شهرری در کیلومتر سه جاده ورامین خیابان راهبر در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع روز دوشنبه با حضور مسئولان شهرداری راه‌اندازی شد.

0 67

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ شهردار منطقه 20 تهران (شهرری) در آیین راه اندازی این مرکز گفت: با توجه به اینکه یکی از اهداف احداث خطوط سیار، دسترسی سهل شهروندان در منطقه‌ به مراکز معاینه فنی است با بررسی کارشناسی مناطقی که از این سرانه خدماتی محروم بودند، مورد توجه ما قرار گرفتند.

رضا شنگی با بیان اینکه این مرکز سیار با توجه به وسعت منطقه و جمعیت آن در این ناحیه جانمایی شد، اظهار داشت: راه اندازی این مرکز پروژه مشارکتی منطقه و ستاد معاینه فنی خودروهای تهران بوده که زمین را منطقه تهیه و به ستاد معاینه فنی واگذار کرده‌است.

شادی مالکی مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران نیز در این آیین اظهار داشت: سالانه 300 هزار دستگاه خودرو ارتقای ظرفیت خواهیم داشت و امیدواریم با کیفیت مناسب در مراکز، معاینه فنی آنها را پوشش بدهیم فارغ از همه الزامات قانونی به جهت دغدغه‌مندی حفظ سلامت خود و سایر شهروندان، همه باید به جهت ایمنی از سلامت فنی خودرو اطمینان حاصل کنند.

منطقه 20 (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و 2 ناحیه خارج محدوده و 21 محله است.

این منطقه در جنوبی ترین نقطه شهری واقع شده است و از شمال به بزرگراه آزادگان، از شرق به بزرگراه امام علی(ع)، از جنوب به بزرگراه آوینی و از غرب به مبارک‌آباد و صالح‌آباد محدود می‌شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه