مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

کشف ۳۰ هزار لیتر آب معدنی تاریخ مصرف گذشته در جنوب تهران

رئیس کلانتری باقرشهر از کشف ۳۰ هزار لیتر آب معدنی تاریخ گذشته در انبار فروشگاهی در حوالی باقر شهر خبر داد.

0 52

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی انعکاس ری؛یازدهم شهریور ماه جاری، دو شهروند با مراجعه به کلانتری 175 باقرشهر عنوان کردند، مالک فروشگاهی هستند، اخیراً تعداد قابل توجهی آب معدنی از شخصی (مالک فروشگاهی) خریداری کرده‌اند، اما آب معدنی‌ها تاریخ گذشته است.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این شخص تاریخ آب معدنی‌ها را با دستگاه تغییر داده و تاریخ جدید روی بطریها زده است.

بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی، عوامل کلانتری 175 باقرشهر برای بررسی دقیق موضوع به نشانی اعلامی اعزام شده و در تحقیقات پلیسی متوجه شدند، آدرس اعلامی یک مجتمع تجاری در حوالی باقرشهر است.

در ادامه هویت مالک مجتمع تجاری شناسایی و در بررسی بیشتر 30 هزار لیتر آب معدنی تاریخ گذشته از داخل انباری این مجتمع کشف شد.

مالک انباری در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و عنوان کرد که با استفاده از دستگاه چاپ، تاریخها را تغییر داده و آب معدنی‌های تاریخ گذشته را فروخته است.

سرهنگ داوود آقازاده؛ رئیس کلانتری 175 باقرشهر با اعلام این خبر گفت: متهم به همراه تحقیقات اولیه به مرجع قضائی معرفی شد و کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه