مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

12 کشته و مصدوم در اثر انفجار کپسول گاز در محله علائين شهرری

ساعتی قبل در اثر ترکیدگی کپسول گاز در محله علائين شهرری 5 کودک و نوجوان کشته و 7 نفر دیگر زخمی شدند

0 817

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری به نقل از ری راگا ساعتی قبل در اثر ترکیدگی کپسول گاز در محل اسکان زاغه نشینان پاکستانی در محدوده قلعه گبری شهرری 5 کودک و نوجوان 1تا 18 ساله پاکستانی جان خود را از دست داده و 7 نفر دیگر از ساکنین این زاغه ها بر اثر سوختگی توسط اورژانس راهی بیمارستان شدند .

هنوز آمار دقیقی از فوتی ها و مصدومان این حادثه توسط مراجع رسمی منتشر نشده است .

گزارش تکمیلی

سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در این‌باره گفت: شامگاه پنجشنبه وقوع این حادثه در شهرک علایین شهر ری به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و آتش‌نشانان سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در قطعه زمین بزرگ کشاورزی، تعدادی اتاق‌های کوچک کارگری با لوازم اولیه و قابل اشتعال ساخته شده بود که دچار حریق شد و آتش‌نشانان در دقایق اولیه هفت نفر را با علایم سوختگی از این حادثه خارج کردند.

ملکی خاطرنشان کرد: در این حادثه، چندین سیلندر گاز ترکیده و آتش کاملا شعله‌ور بود و در حین عملیات، پنج نفر که کودک و نوجوان نیز در میان آنها بود کشته شدند.

وی گفت: ساختمان واقع در یک قطعه زمین کشاورزی به وسعت ۲۶۰ متر با ۱۰ اتاق بود که اتباع غیرایرانی در آن زندگی می‌کردند و قبل از رسیدن آتش‌نشانان تعدادی از حادثه خارج شده بودند اما هفت نفر که اغلب نوجوان بودند به دلیل سوختگی تحویل عوامل اورژانس شدند.

12 کشته و مصدوم در اثر انفجار کپسول گاز در محله علائين شهرری | انعکاس ری 12 کشته و مصدوم در اثر انفجار کپسول گاز در محله علائين شهرری | انعکاس ری 12 کشته و مصدوم در اثر انفجار کپسول گاز در محله علائين شهرری | انعکاس ری 12 کشته و مصدوم در اثر انفجار کپسول گاز در محله علائين شهرری | انعکاس ری 12 کشته و مصدوم در اثر انفجار کپسول گاز در محله علائين شهرری | انعکاس ری

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.